Coaching relacji

Sztuka bycia razem...
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://naprawaskrzydel.pl/wp-content/uploads/2022/06/floating-E.png
https://naprawaskrzydel.pl/wp-content/uploads/2022/05/Coaching-relacji-Mid-1-fx.jpg

Coaching relacji

Coaching relacji kierowany jest do par pozostających w bliskiej relacji, zarówno małżeństw jak i związków nieformalnych. W trakcie spotkań para może pracować nad budowaniem i pielęgnowaniem relacji, poprawą komunikacji oraz dążyć do większej satysfakcji ze wspólnego życia poprzez uświadomienie sobie wzajemnych potrzeb i oczekiwań.  Coaching relacji poprawia jakość relacji, sprzyja pogłębieniu bliskości i wzajemnego zrozumienia.  Coaching relacji kierowany jest również do rodziców i ich dzieci w sytuacji, kiedy pojawiają się problemy w obszarze komunikacji, wzajemnej interakcji oraz brak wzajemnego zrozumienia.

Coaching relacji - kiedy warto skorzystać

Jeśli twój związek przechodzi kryzys, masz poczucie wypalenia w związku, ty i twój partner nie potraficie ze sobą rozmawiać, często się kłócicie i nie potraficie dojść do porozumienia; Chcecie dwóch rozbieżnych, ważnych dla was rzeczy; Związek jest na etapie ważnej decyzji lub wyboru drogi; Chcecie poprawić jakość związku. Z coachingu relacji warto skorzystać również w sytuacji, kiedy relacje rodzinne ulegają zaburzeniu a wspólne funkcjonowania staje się trudne i pełne braku wzajemnego zrozumienia. Coaching relacji sprawdza się również w sytuacji zaburzonej komunikacji pomiędzy rodzicami i ich dorastającym dzieckiem.

https://naprawaskrzydel.pl/wp-content/uploads/2022/05/Coaching-relacji-Mid-2-fx.jpg
https://naprawaskrzydel.pl/wp-content/uploads/2022/05/Coaching-relacji-Mid-3-Cropped.jpg

Jak przebiega coaching relacji i co zyskasz

Sposób pracy z partnerami lub rodziną zostanie ustalony w trakcie pierwszego spotkania – konsultacji. Ilość spotkań, zastosowane techniki i strategie zostaną dopasowane w zależności od problemu z jakim borykają się partnerzy lub rodzina.

Spotkania odbywają się raz w tygodniu, a ich ilość zależna jest od problemu z jakim borykają się partnerzy. Jedna sesja coachingu relacji trwa 1,5 godziny i wiąże się z inwestycją 300,00 za każdą z sesji.

Co zyskasz poprzez coaching relacji

Coaching relacji pomoże tobie, twojemu partnerowi lub pozostałym członkom rodziny poprawić wzajemne relacje. W trakcie spotkań nauczysz się w jaki sposób komunikować swoje potrzeby, zauważać potrzeby swojego partnera lub członka rodziny oraz zapobiegać konfliktom.

Skontaktuj się ze mną

Ania

Hipnoterapeutka / Psychotraumatolog / Seksuolog / PsychopedagogAnna Franecka

+48 608 044 141
anna(malpa)naprawaskrzydel.pl
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image