Mediacje Szczecin to dobrowolny i poufny proces, w którym strony – z pomocą neutralnego mediatora – rozmawiają w bezpiecznych warunkach, porządkują spór i wypracowują rozwiązanie możliwe do realnego wdrożenia. Mediator nie rozstrzyga „kto ma rację” – dba o równość głosu, kierunek rozmowy i przejście od stanowisk do rzeczywistych interesów.
W Naprawa Skrzydeł prowadzimy mediacje Szczecin kompleksowo: od pierwszego kontaktu, przez spotkania mediacyjne (stacjonarnie lub online), aż do przygotowania dokumentów pozwalających uzyskać sądowe zatwierdzenie ugody. Klienci mają jasny plan, opiekę krok po kroku i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie.
Psycholog, psychotraumatolog, psychoterapeutka systemowa, wykładowca akademicki, mediator sądowy, były kurator sądowy; trener kompetencji miękkich (specjalizacja: praca z konfliktem).
Anna od lat pracuje z trudnymi przypadkami — zarówno w obszarze rodziny, jak i sporów cywilnych. Jej specjalnością akademicką jest komunikacja w konflikcie i rozwiązywanie sporów. Prowadzi szkolenia doszkalające dla środowisk prawniczych (m.in. izby radców prawnych, adwokatów) oraz wykłady na uczelniach wyższych, także dla studentów psychologii.
Prowadzimy mediacje również online, gdy jedna ze stron mieszka za granicą lub w znacznej odległości. Zapewniamy weryfikację tożsamości, jasne zasady udziału, uporządkowany przebieg spotkania (oddawanie głosu, pauzy, podsumowania), bezpieczne kanały wymiany dokumentów oraz przygotowanie ugody w formie odpowiedniej do sądowego zatwierdzenia.